Informace o portálu

Webový portál ROZVOJOBCI.CZ se zaměřuje na komplexní problematiku municipálního rozvoje. Uživatelům poskytne podrobnou teoretickou a praktickou informační základnu pro řízení rozvoje obcí, např. plánování, financování, rozhodování, personalistika, komunikace s veřejností, apod., aktuality v řešené oblasti a praktické nástroje např. ve formě vzorů, šablon, metodik, SW produktů, atd.

Obsah portálu je v hlavních věcných tématech aktualizován čtvrtletně. Dílčí informace, novinky, apod. jsou vkládány průběžně.

Standardní služby portálu jsou uživatelům poskytovány zcela zdarma.

Portál je realizován Asociací regionalistů z.s.

Tvořte obsah portálu

Smyslem portálu ROZVOJOBCI.CZ je poskytovat svým uživatelům všestrannou podporu v oblasti řízení municipálního rozvoje. Jde o dynamický projekt, na jehož obsahu se můžete podílet i Vy. Napište nám, o jaký typ informací máte zájem. Odborný tým portálu Vaše požadavky vyhodnotí a zohlední v obsahu webu.

Naši uživatelé

Portál ROZVOJOBCI.CZ je určen zejména představitelům a pracovníkům měst a obcí ČR, kteří mohou zveřejňované informace využít pro svoji každodenní činnost. Je otevřený též odborníkům, výzkumným pracovníkům a dalším zájemcům o předmětnou problematiku s možností publikovat své příspěvky, názory, stanoviska, apod. přímo na www.rozvojobci.cz a sdílet tak informace s ostatními uživateli.

Vyhledávání

© 2009-2022 Asociace regionalistů z.s., e-Rozvoj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.